Wersja tekstowa   Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej

BIURO RACHUNKOWE - PODATKI, KSIĘGOWOŚĆ

EDYTA PERLIŃSKA

Jeden procent

Gorąco zachęcamy do przekazania 1 % Twojego podatku na rzecz potrzebujących. Pamiętajcie Państwo że nic Was to nie kosztuje, a może uczyńić tak wiele dobrego.

Prosimy nie przechodźcie obojętnie wobec cudzego nieszczęścia i cierpienia. Podarujcie Swój 1 % na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

W imieniu potrzebujących dziękujemy za pomoc i udzielane wsparcie.

www.jeden-procent.eu - jak przekazać jeden procent podatku

Fundacja "Promyczek Słonca" - spełnia marzenia dzieci chorujących na choroby zagrażające ich życiu - a także, co jest niespotykane w innych podobnych Fundacjach - niepełnosprawnych, jak i tych, które szczególnie zostały pokrzywdzone przez los. Więcej informacji na stronie www fundacji.

Podaruj Uśmiech Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym "Podaruj Uśmiech" jest organizacją pożytku publicznego, działąjącą na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Więcej informacji o działalnośći fundacji można znaleźć na jej stronie www.

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej - informacje na temat działalności Stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.

jedenprocent.pl - katalog Organizacji Pożytku Publicznego

www.jedenprocent.caritas.pl - 1 % podatku dochodowego dla Caritas to wakacje dla dzieci, codzienna żywność dla najuboższych , ciepłe posiłki dla dzieci w szkołach i świetlicach. To nowe hospicja, warsztaty dla osób niepełnosprawnych, placówki dla samotnych matek i osób bezdomnych.

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci - sprawuje opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich rodzinnych domach. KRS 0000249071

SZANSA - Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa. Głównym celem organizacji jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom z zespołem Downa oraz ich najbliższym. KRS 0000003169.
więcej...

Fundacja Godne Życie - więcej informacji na tamat fundacji na jej stronie www

Fundacja Dziecięce Marzenia - jednym z celów organizacji jest opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi, których życie jest bardzo często szare i smutne. Ich "świat" nie zawsze jest podobny do naszego, częstokroć oddzielony jest szczelnym murem, szczególnie tych, których rodziny są w bardzo trudnej sytuacji materialnej .
więcej...

Caritas Diecezji Sandomierskiej - Caritas Diecezji Sandomierskiej jest organizacją pożytku publicznego, której misją i zadaniem jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym dającą nadzieję na godne życie osobom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji losowej.
więcej...


copyright © biuro rachunkowe edyta perlińska